natopie.to

Zaproponuj artykuł
wróć na stronę główną

Nie wierzysz w prawdziwą miłość? Tych 12 małżeństw z 50-letnim stażem pokaże ci, czym jest prawdziwe uczucie

Statystyki, nie tylko polskie, niezbicie dowodzą, że każdego roku zwiększa się liczba rozwodów. Bardzo często rozstają się pary, które zawarły związek małżeński zaledwie kilkanaście miesięcy wcześniej, niektóre nie dotrzymują nawet roku. Przyczynami rozwodów mogą być: niezgodność charakterów, nałogi, zdrady, problemy z zajściem w ciążę, emigracja, problemy finansowe. Jednak najpierw powinniśmy zastanowić się, czy osoby, które się rozwodzą, rzeczywiście darzyły się głębokim uczuciem? Miłość to nie tylko motyle w brzuchu, przyjemna fizyczność i miłe chwile. To także ciężka praca nad związkiem, wspieranie się i kompromisy. Z pewnością coś o tym wiedzą pary, które są małżeństwem już od pięćdziesięciu lat. To właśnie one udowadniają, że prawdziwa miłość istnieje i nie jest jedynie wymysłem telewizji i filmów.

1. Moses i Tessie Rubenstein
1

„Każdego dnia moja żona pyta mnie ‚Czy mówiłam ci już, jak bardzo cię kocham?'”

2. John i Sherma Campbell
2

„Miłość nie pozostaje taka sama, ona rośnie. I teraz, na tym etapie, kocham go jeszcze bardziej. Nie wyobrażam sobie życia bez niego”

3. Joseph i Dorothy Bolotin
3

4. Yevgeniy i Lyubov Kissin
4

5. Leon i Harriett Bolotin
5

„Zawsze wiedziałem, że to będzie Harriett”

6. Ykov i Mariya Shapirshteyn
6

„Jaki jest sekret miłość? Tajemnica to tajemnica i nie mam zamiaru jej zdradzać”

7. Jake i Mary Jacobs
7

8. Itig i Golda Pollac
8

9. Gino i Angie Terranova
9

„Nie zauważasz tego, że się starzejesz. Nie myślę o moim małżeństwie w taki sposób, nie zauważam różnic. I mam nadzieję, że on myśli w taki sam sposób, co ja”

10. Jin Lin i Lai Mei Chan
10

11. Aldo i Maria Filozzi de’Spagnolis
11

„Kiedy pierwszy raz ją ujrzałem, miała 14 lat, a ja 22. Czy obawiałem się, że jest dla mnie za młoda? Nie! Nigdy! Nawet teraz czuję się, jakbym nadal był młody”

12. Fred i Fran Futterman
12

Miłość to nie tylko patrzenie w gwiazdy, trzymanie się za ręce i wspólne, romantyczne kolacje. To coś znacznie więcej, do czego trzeba być gotowym.

RelatedPost


Najlepsze artykuły_

hit counters