natopie.to

Zaproponuj artykuł
wróć na stronę główną

Brytyjczycy przygotowali instruktaż „Jak zaliczyć Polkę”. Zgadzasz się z nimi?

jak zaliczyc polke

Brytyjczycy znani są ze swojego nietypowego, czasem dziwnego poczucia humoru, a w Polsce również z hucznych imprez kawalerskich. Od teraz będą kojarzyli nam się również z tym filmikiem. Chcecie wiedzieć, jak zaliczyć Polkę? Brytyjczycy twierdzą, że to potrafią i właśnie dlatego przygotowali kilkunastominutowy instruktaż.

W realizacji filmu udział wzięli Eddie Hitchens, Genald Dula, Richard Hood oraz jedyny Polak, którego znamy tylko z imienia: Maciek. Panowie podczas swojego spaceru po trzech miastach Polski zaczepiają dziewczyny, jednocześnie komentując i wydając opinie na temat Polek. Padają takie diagnozy, jak chociażby te, że Polki są grzeczne, miłe, przywiązane do tradycji, szczupłe, nie lubią arogancji, ale czasem trzeba je trochę „zachęcić” ostrzejszą zagrywką.

Panowie mają już na swoim koncie inne tego typu filmiki, na przykład dotyczące podrywu w Chorwacji. Poniżej możecie obejrzeć ich polskie podboje. Pytania, jakie się nasuwają, to: Czy zgadzacie się z ich radami? Czy podoba wam się tego typu przedstawienie naszych rodaczek? Może macie zupełnie inne zdanie oraz doświadczenie w podrywie Polek niż Brytyjczycy?


Najlepsze artykuły_

hit counters