natopie.to

Zaproponuj artykuł
wróć na stronę główną

Żona powiedziała, że idzie się położyć, ale mąż nie zastał jej w łóżku… Oto, gdzie naprawdę była

maz i zona

Mąż i żona siedzieli razem przed telewizorem. Nagle żona przeciągnęła się, ziewnęła, spojrzała na zegarek i powiedziała: „Zrobiło się bardzo późno, idę się położyć”. Mąż pokiwał głową, a kobieta wstała z kanapy i poszła do kuchni.

Włożyła naczynia do zmywarki i włączyła ją. Dokładnie wytarła wszystkie blaty, zamiotła podłogę z okruszków po cieście, sprawdziła, czy nie brakuje niczego w lodówce i sporządziła listę zakupów na kolejny dzień. Nasypała do pojemnika czekoladowych płatków, żeby dzieciaki jutro przed wyjściem do szkoły nie musiały ich szukać. Przygotowała również dzbanek na kakao i jeszcze raz upewniła się, czy w lodówce jest mleko. Nie było, więc wyjęła telefon, nastawiła sobie budzik 20 minut wcześniej niż zwykle, żeby zdążyć iść do sklepu po karton mleka na śniadanie.

Potem poszła do łazienki i zobaczyła, że góra prania urosła od poprzedniego tygodnia. Posegregowała brudne ubrania oraz bieliznę na białe, kolorowe jasne, kolorowe ciemne oraz czarne. Jutro z samego rano będzie wkładać je do pralki. W międzyczasie przyszedł do niej syn i pokazał, że w kurtce oderwał mu się guzik. Przyszyła mu go, a przy okazji zaszyła młodszej córce dziurkę w ulubionych rajstopkach.

Wychodząc z łazienki przypomniała sobie, że dzisiaj nie wyrzuciła śmieci. Zrobiła to, a potem jeszcze zdjęła poprzednie pranie, posegregowała je i powkładała do odpowiednich szafek. Sprawdziła, ile pieniędzy ma w portfelu i odłożyła na kieszonkowe dla dzieci oraz na prezent dla znajomego, do którego w weekend idzie wraz z mężem na przyjęcie urodzinowe. Przy okazji wypisała dla niego kartkę z życzeniami.

Właśnie w tej chwili jej mąż wstał z kanapy. Poszedł na górę do sypialni i zobaczył, że żony nie ma w łóżku. Krzyknął do niej: „Przecież miałaś się położyć spać!”, na co żona odpowiedziała: „Za moment będę!”. Mąż, jakby nigdy nic, po minucie już smacznie chrapał.

Kobieta natomiast pozamiatała jeszcze korytarz, podlała kwiatki, wyjęła mięso z zamrażarki na jutrzejszy obiad i spisała sobie na kartce plan na kolejny dzień. Przed pójściem spać poszła porozmawiać z synem o sprawdzianie, który go niedługo czekał, a córce przeczytała jedną bajkę i dała buziaka na dobry sen. Dopiero teraz była gotowa, aby pójść wziąć prysznic i położyć się spać.

Już wiecie, dlaczego kobiety żyją dłużej… One po prostu mają mnóstwo spraw do załatwienia!


Najlepsze artykuły_

hit counters