natopie.to

Zaproponuj artykuł
wróć na stronę główną

Rodzina z Polski zgubiła swój aparat w Londynie. Kiedy wrócili do domu, byli w szoku

1

Czasem aż trudno uwierzyć w to, że na świecie zdarzają się jeszcze takie przypadki dobra i uczciwości. Zobaczcie sami, jakie szczęście miała pewna rodzina z Polski. Niesamowite!

Rodzina te wyjechała do Wielkiej Brytanii na wycieczkę. Chodząc po mieście przydarzył im się mało szczęśliwy traf, a mianowicie zgubili swój aparat fotograficzny. To tym bardziej przykre, że mieli na nim zdjęcia swojej podróży, a to przecież jedna z najcenniejszych rzeczy, przywołująca wspomnienia.

Na szczęście ich aparat znalazła uczciwa Brytyjka, która postanowiła zadziałać na szeroką skalę. Umieściła oto taki wpis na swoim profilu na Facebooku:

polska rodzina zgubila aparat

„Drodzy przyjaciele, a zwłaszcza przyjaciele z Polski,
rodzina ze zdjęcia zgubiła swój aparat w Hyde Parku w pobliżu Marble Arch w Londynie. Prawdopodobnie pochodzą z Katowic (z tego lotniska wylecieli) – na szczęście zrobili zdjęcie swojego samolotu. Czy możecie pomóc mi ich znaleźć i oddać im aparat pełen rodzinnych zdjęć?”

Ten post został szybko udeostępiniony przez tysiące osób. Wszystkim zależało, żeby ta sytuacja zakończyła się szczęśliwie.

3

Jakie musiało być zdziwienie rodziny, kiedy wróciła do domu i na swoich facebookowych profilach zobaczyła właśnie ten post?

To udowadnia, że uczciwość jeszcze jest w cenie, a dobroć całkowicie nie zniknęła!


Najlepsze artykuły_

hit counters