natopie.to

Zaproponuj artykuł
wróć na stronę główną

Lubicie domki na drzewie? W takim razie ta kula też wam się spodoba!

Marzeniem każdego dziecka jest domek na drzewie. To życzenie, które naradza się po obejrzeniu bajek i filmów, gdzie główni bohaterowie beztrosko bawią się pośród drzew i mają pochowane swoje sekretne przedmioty właśnie w takich domkach. Jednak kto powiedział, że dorośli nie mogą mieć takich fantastycznych marzeń?

Nigdy nie wyrastamy ze swojego dzieciństwa, na co dowodem jest pragnienie o domku na drzewie. Ci ludzie postanowili, że właśnie takie miejsce sobie wybudują. Ale nie zgadniecie, na jaki genialny pomysł wpadli!

Domki na drzewach są zazwyczaj stacjonarne, ale oni nie chcieli takiego tradycyjnego rozwiązania. Wybudowali więc domek, który… można zabierać ze sobą, gdziekolwiek się chce! Czy to nie cudowne? Gdziekolwiek pojadą, przeżywają przygodę swojego życia.

1

2

3

4

Być może montaż domku wymaga trochę pracy i czasu, ale za to jakie ma się potem widoki z okna! Wszystko jest dokładnie mocowane oraz zabezpieczane, więc nie ma mowy o wypadku czy runięciu domku. Dodatkowo, prowadzą do niego schody, a więc przemieszczanie się z góry na dół jest banalnie proste.

5

6

7

8

9

10

11

W domku jest wszystko, co potrzeba, podczas takich podróży. Są trzy miejsca przeznaczone do spania, mały stoliczek oraz mikrofalówka, która umożliwia przygotowywanie ciepłych posiłków. Warunki spartańskie, jednak czasami i takie wakacje są potrzebne!

12

13

14

15

16

17

18

19

20

A wy zdecydowalibyście się na taką formę wypoczynku? Jak wam się podoba przenośny domek na drzewie?


Najlepsze artykuły_

hit counters