natopie.to

Zaproponuj artykuł
wróć na stronę główną

Była bliska śmierci, ale miała szczęście, że trafił na nią wielki człowiek o jeszcze większym sercu

1

Jeff to typowy Amerykanin – wysoki, dobrze zbudowany, wielki mężczyzna. Nikt pewnie nie podejrzewałby go o czułe i matczyne odruchy, a jednak! Pozory potrafią bardzo mylić!

Pewnego dnia Jeff, podczas spaceru, zauważył, że na ulicy leży jakieś małe stworzenie. Zobaczył, że zwierzę żyje i postanowił zabrać je ze sobą. Początkowo nie miał pojęcia, jaka to istotka.

2

Okazało się, że zwierzę, które znalazł Jeff, jest wiewiórką! A konkretnie jej amerykańską odmianą. Choć kiedy Jeff zabrał ją z ulicy i miała zaledwie kilka dni, bardziej przypominała szczura albo chomika.

3

Uratowana przez Jeffa wiewiórka nie miała wielkich szans na przeżycie. Tak co najmniej orzekł weterynarz, a wtórowali mu w tym przyjaciele Jeffa. Jednak mężczyzna wykazał się wielkim sercem i postanowił, że się nie podda.

4

Dbał o wiewiórkę tak, jak potrafił. Otoczył ją opieką, pomocą weterynaryjną, troską. Wykazały się wszystkimi matczynymi uczuciami, a nawet karmił swoją małą wiewiórkę przez buteleczkę.

5

Zwierzę z tygodnia na tydzień stawało się coraz większe i silniejsze. Dzięki staraniom Jeffa przeżyło i teraz ma się dobrze.

6

7

8

Jeff oraz jego pies zdobyli nowego przyjaciela. Wiewiórka bardzo przywiązała się do mężczyzny, pewnie czując, że to właśnie jemu zawdzięcza życie.

10

11

12

13

14

15

16

17

18

To niesamowita historia wielkiego człowieka o wielkim sercu i jego wiewiórki. Mamy nadzieję, że ludzie zawsze będą wykazywać się taką troską o zwierzęta!


Najlepsze artykuły_

hit counters