natopie.to

Zaproponuj artykuł
wróć na stronę główną

Chciała sprawdzić, czy mąż ją zdradza. Wynik eksperymentu przeszedł jej wszelkie oczekiwania!

Pewna kobieta bardzo kochała swojego niedawno poślubionego męża, ale czasami zastanawiała się, czy byłby on zdolny do zdrady. Myśli te tak bardzo ją dręczyły, że postanowiła zrobić coś, co dałoby jej dowód na wierność lub zdradę męża.

Wymyśliła mały eksperyment. Napisała list, w którym tłumaczyła mężowi, że nie może dalej tkwić w tym związku. Nie czuje się szczęśliwa i nie widzi już dla nich szans. List zostawiła na komodzie w sypialni, a sama schowała się pod łóżkiem. Chciała sprawdzić, jaka będzie reakcja jej męża.

list

Kiedy mąż przyszedł z pracy, od razu poszedł sprawdzić, gdzie jest jego żona. Wszedł do sypialni i zobaczył list. Przeczytał go i wyjął telefon. Jego żona widziała spod łóżka, że mężczyzna nie jest ani zdruzgotany, ani zdenerwowany – wręcz przeciwnie, uśmiecha się. Mąż wybrał jakiś numer i po chwili mówił do słuchawki: „Kochanie, nie uwierzysz co się stało! Moja żona ot tak mnie zostawiła. Nie wiem, co jej strzeliło do głowy i nie obchodzi mnie to, bo w końcu możemy być razem! Już do Ciebie jadę, kotku!”. Po czym mężczyzna schował telefon, kręcił się jeszcze chwilę po domu i wyszedł.

telefon

Kobieta była tak zszokowana tym, co usłyszała, że w pierwszym momencie nie wiedziała, co ma robić. Zaraz potem jednak rozryczała się i nie mogła się uspokoić. Jej małżeństwo praktycznie rozsypało się w drobny mak. Kobieta wyszła spod łóżka i udała się do kuchni. Tam zobaczyła leżącą na stole kartkę, pismo należało do jej męża. Przeczytała i roześmiała się z powodu własnej głupoty:

„Ty mój głuptasku, widziałem, jak twoje stopy wystawały spod łóżka!”.

RelatedPost


Najlepsze artykuły_

hit counters