faner.pl

Zaproponuj artykuł
wróć na stronę główną

Jeśli Twoja dziewczyna ma tych 11 cech, nigdy jej nie zostawiaj!

dziewczyna

Być może już zdarzyło Ci się tak, że całkiem przypadkiem spotkałeś kobietę, która zmieniła w Twoim życiu wszystko, która okazała się być kobietą Twoich marzeń. Takie spotkanie i związek dwojga ludzi zawsze zmienia, zawsze pozostawia w nas coś nowego i sprawia, że stajemy się inni.

Ludzie różnią się od siebie poglądami, temperamentami, charakterami. Nawet kobieta z Twoich marzeń czasem będzie zachowywać się tak, że nie będziesz mógł jej znieść – to jest wpisane w każdy związek. Dlatego zanim poniosą Cię emocje, pamiętaj, że nad każdą relacją trzeba pracować. A jeśli Twoja dziewczyna ma tych 11 cech, nigdy nie powinieneś się z nią rozstawać.

1. Jest dla Ciebie wsparciem

Każdy mężczyzna potrzebuje mądrej kobiety, która będzie przy nim stała bez względu na różne, czasem przykre, okoliczności. Jeśli Twoja kobieta potrafi okazać się taki wsparciem, zwłaszcza w sytuacjach tragicznych, stresujących, czy ważnych dla Ciebie, to jest prawdziwym skarbem.

2. Jest piękna

Piękno to nie tylko zgrabne ciało, szlachetne rysy twarzy i cudowny uśmiech. Te wszystkie składniki są ważne i na pewno wpływają na to, czy w kimś się zakochujesz. To ważne cechy, ponieważ atrakcyjność fizyczna to jedna ze istotniejszych rzeczy, kiedy w grę wchodzi pożądanie. Jednak pamiętaj, że kobieta powinna mieć piękno także wewnątrz siebie.

3. Jest miła
Współcześnie bycie miłym nie jest w cenie, jednak to piękna cecha. Miła osoba jest zawsze lubiana, łatwiej się zaprzyjaźnia, szybciej załatwi coś w każdej sytuacji. Miła dziewczyna będzie się o Ciebie troszczyć, będzie dbać o Twój komfort i sferę bezpieczeństwa.

4. Jest energetyczna
Kobieta, która jest wulkanem energii, zapewni Ci wiele atrakcji. Z taką dziewczyną nigdy nie będziesz się nudził. Zawsze będzie miała ochotę na zabawę, wyjście na spacer, przebieżkę po lesie. Będzie jej pełno, a Ty powinieneś to docenić.

5. Kocha Cię z całego serca
Czy może być coś piękniejszego niż czysta, prawdziwa miłość z głębi serca? Nie wydaje mi się. Jeśli kobieta kocha Cię całym swoim sercem, to znaczy, że naprawdę na to zasłużyłeś, a ona zawsze będzie Ci przychylna i będzie starać się Cię uszczęśliwić. Nie zepsuj tego!

6. Wie, co to kompromis
Nie ma co ukrywać – kobiety są kłótliwe. Lubimy się czasem obrazić, czasem zrobić awanturę. Jednak taka kobieta, która wie, co to kompromis, to ktoś, kogo zawsze powinieneś się trzymać. Niewielu ludzi jest w stanie odpuścić, przemyśleć sytuację jeszcze raz i zgodzić się na ustępstwa.

7. Sprawia, że czujesz, że jesteś we właściwym miejscu
To bardzo ważna cecha. Jeśli Twoja dziewczyna potrafi sprawić, że czujesz się bezpiecznie i szczęśliwie, gdziekolwiek byś z nią nie był, to znak, że to kobieta idealna. Wiesz, że nikt więcej się dla Ciebie nie liczy i nie potrzebujesz nikogo więcej, by czuć się dobrze.

8. Mówi Ci, kiedy robisz coś źle
Pewnie żaden mężczyzna nie lubi, kiedy wytka mu się błędy. Jednak zaufaj mi, jeśli kobieta mówi, że robisz coś źle i potrafi być z Tobą szczera, to dobrze. Tylko relacja budowana na prawdzie może przetrwać lata. Szczerość to podstawa udanego związku.

9. Ma siłę charakteru
Mężczyźni często boją się zdecydowanych i silnych kobiet. To duży błąd. Kobieta z silnym charakterem zawsze będzie dla Ciebie podporą i partnerem. Bez względu na to, co będzie się w Waszym życiu działo, ona nie schowa głowy w piasek, a będzie walczyć z Tobą.

10. Jest pełna pasji
Kobieta, którą każdego dnia przepełnia ogromna pasja, jest warta tego, by poświęcać jej uwagę. Dziewczyna z pasją nigdy nie będzie się nudzić, nigdy nie będzie marudzić, zawsze znajdzie pole do działania. Kobieta, która nosi w sobie tę cechę, ma dużą szansę osiągnąć sukces.

11. Znaczy dla Ciebie wszystko
Czy może być lepszy wyznacznik? Czasami działamy w emocjach, mówimy rzeczy, których potem żałujemy. Ale jeśli wiesz, że ta kobieta znaczy dla Ciebie wszystko, to nie miej żadnych wątpliwości – dzięki pracy nad związkiem i miłości przetrwacie.

Najlepsze artykuły_


Szok! Takie przedstawienia szkolne tylko w Rosji! To nie jest bajka dla dzieci…

To może wyglądać jak zwykły kościół, jeśli jednak spojrzysz z innej strony…

„Taniec z Gwiazdami” w przestworzach? Teraz to możliwe!

Nie wiem jak to się stało, ale to działa! Niesamowite!

Chciał jedynie zrobić remont w domu, a odkrył…

Ten zwykły korek przemieni stare butelki w niesamowite lampki!

Ten biały tort wyglądał zwyczajnie, dopóki on nie zaczął go dekorować. Niesamowity efekt!

5 prostych trików z mikrofalówką do natychmiastowego wypróbowania!

12 rzeczy, które chce ci powiedzieć twój pies swoim zachowaniem. Tego nie widziałam

Będąc w ciąży dowiedziała się, że ma raka. Zobacz wzruszające fotografie wykonane po porodzie

Te chlebowe rożki to doskonała przekąska na imprezę. Zobacz, jak łatwo je zrobić!

Najlepsi ojcowie świata! Zobacz, co potrafią zrobić dla swoich dzieci

Zaczęło się niepozornie, lecz już po chwili wszyscy byli w szoku! Ten występ powala z nóg!

18 pomysłów na makijaż halloweenowy! #3 tylko dla osób o mocnych nerwach!

Ustawił obok siebie 66000 kubków z wodą. Kiedy zobaczysz efekt, zamuruje Cię!
hit counters