faner.pl

Zaproponuj artykuł
wróć na stronę główną

9 tajemnic, które ma przed tobą mama. Kiedy je poznasz, zalejesz się łzami!

mama1

Każda mama to niezwykły człowiek. Musi znosić i umieć o wiele więcej niż inni. Mama jest cierpliwa, mama jest czuła, mama jest zawsze wtedy, kiedy tego potrzebujemy. Mamy nas kochają i chcą dla nas, jak najlepiej. Dlatego też pewne sprawy utrzymują przed nami w tajemnicy. Oto 9 takich największych sekretów. Kiedy je poznasz, będzie ci trudno powstrzymać łzy.

1. Jesteś powodem, dla którego ona tak często płacze
Płakała z radości, kiedy dowiedziała się, że jest w ciąży. Płakała ze szczęścia, kiedy w końcu mogła trzymać Cię w dłoniach. Płakała ze strachu, kiedy coś szło nie po Twojej myśli. I z dumy, kiedy osiągałeś sukcesy.

2. Ona też chciałaby ostatni kawałek
Ma ochotę na ostatnią kanapkę, ostatniego gofra czy ostatni kawałek pizzy, ale oczywiście nie powie Ci tego, bo widzi, że Ty też chciałbyś sobie jeszcze coś zjeść. Zrobi wszystko, żebyś był zadowolony.

3. Zawsze się o Ciebie martwi
Nawet zanim się urodziłeś, robiła wszystko, żeby uchronić Cię przed zranieniem. Kiedy nie wracasz do domu, a jest już późno, czeka na Ciebie. Nie dlatego, żeby Cię wkurzyć, ale żeby sprawdzić, czy wszystko z Tobą w porządku. Nieważne, czy to rozrywa jej serce czy przyprawia o chorobę, ona zawsze stoi po Twojej stronie. Zawsze.

4. Doznaje bólu. Ciągle i ciągle na nowo
Urodzenie Ciebie było dla niej największym bólem, jaki człowiek może czuć. A przecież jeszcze 9 miesięcy wcześniej wszystko było dla niej łatwe i lekkie. Jednak ona nigdy nie narzeka.

5. Nie jest doskonała
Może czasami przywiązuje zbyt dużą uwagę do czegoś i to cię denerwuje. Być może nie robi czegoś tak, jak chciałbyś, żeby robiła. Ale zawsze się stara i jest dla siebie największym krytykiem.

6. Uwielbia na Ciebie patrzeć
Lubi, kiedy może spojrzeć na to, jak się uśmiechasz, jak spokojnie śpisz, jak cieszysz się z czegoś. Ten widok sprawia, że czuje ciepło na sercu i jest szczęśliwa.

7. Kiedy płaczesz, jej świat się rozpada
Każda twoja łza jest jak nóż wbity w jej serce. Ona niczego tak bardzo nie pragnie, jak zapewnić Ci komfort i szczęście.

8. To wielka strata pozwolić ci odejść
Dzieci dorastają, opuszczają swoje domy, robią krok naprzód. Jednak dla niej to bardzo trudny do zaakceptowania moment. Martwi się o Ciebie, chciałaby nadal móc się o Ciebie troszczyć.

9. Zrobiłaby to jeszcze raz
Bez względu na ból, trudności i łzy, miłość i radość z tego, że z nią jesteś, są o wiele ważniejsze, dlatego urodziłaby Cię jeszcze raz i przeszła przez wszystkie etapy, bez względu na to, jak trudne dla niej były.

mama2

Doceniajmy nasze mamy, mówmy im jak najczęściej, że je kochamy, dajmy im odczuć naszą czułość i troskę. To dla nich ważne i w ten sposób możemy się im odwdzięczyć za wszystko, co dla nas robią.

Najlepsze artykuły_


Oddzieliła białko od żółtka, a potem posmarowała sobie nim twarz. Po 30 minutach cieszyła się piękną cerą!

Blogerka nagrała filmik, w którym opowiada o pobiciu przez chłopaka i przestrzega inne kobiety

5 tybetańskich ćwiczeń, które sprawią, że każdego dnia będziesz czuł się świetnie

8 rzeczy, które musisz wiedzieć, zanim zaczniesz umawiać się z sarkastyczną dziewczyną

Kiedy tylko ją spotykał, zawsze rysował coś na papierku od gumy do żucia. Po paru latach dowiedziała się, dlaczego to robił…

Top 18 noworodków w czapce świętego mikołaja. Czy może być coś słodszego?

Oszukanie kasjera. Czyli jak sprytnie zrobić zakupy i zarobić.

Zobacz co się stanie jeżeli usuniemy z Czołówki MacGyvera podkład muzyczny

Poznaj dywanowy budzik, dzięki któremu nigdy nie spóźnisz się do pracy!

Dziewczyna w ciąży dodała szokujący wpis na Facebooka! Nie mogłam uwierzyć!

Szczyt debilizmu w wykonaniu polskiej młodzieży! Zawody w pluciu na groby.

Ukryty Polski MEGAMIX 2 – The best of

8 powodów, dla których powinieneś pić szklankę wody z miodem każdego dnia

Codziennie jedz banana, a już po kilku dniach zobaczysz różnicę w swoim zdrowiu i samopoczuciu

15 prezentów dla miłośników słoni. Są takie urocze, że każdy chciałby je dostać!
hit counters