natopie.to

Zaproponuj artykuł
wróć na stronę główną

Żona powiedziała, że idzie się położyć, ale mąż nie zastał jej w łóżku… Oto, gdzie naprawdę była

maz i zona

Mąż i żona siedzieli razem przed telewizorem. Nagle żona przeciągnęła się, ziewnęła, spojrzała na zegarek i powiedziała: „Zrobiło się bardzo późno, idę się położyć”. Mąż pokiwał głową, a kobieta wstała z kanapy i poszła do kuchni.

Włożyła naczynia do zmywarki i włączyła ją. Dokładnie wytarła wszystkie blaty, zamiotła podłogę z okruszków po cieście, sprawdziła, czy nie brakuje niczego w lodówce i sporządziła listę zakupów na kolejny dzień. Nasypała do pojemnika czekoladowych płatków, żeby dzieciaki jutro przed wyjściem do szkoły nie musiały ich szukać. Przygotowała również dzbanek na kakao i jeszcze raz upewniła się, czy w lodówce jest mleko. Nie było, więc wyjęła telefon, nastawiła sobie budzik 20 minut wcześniej niż zwykle, żeby zdążyć iść do sklepu po karton mleka na śniadanie.

Potem poszła do łazienki i zobaczyła, że góra prania urosła od poprzedniego tygodnia. Posegregowała brudne ubrania oraz bieliznę na białe, kolorowe jasne, kolorowe ciemne oraz czarne. Jutro z samego rano będzie wkładać je do pralki. W międzyczasie przyszedł do niej syn i pokazał, że w kurtce oderwał mu się guzik. Przyszyła mu go, a przy okazji zaszyła młodszej córce dziurkę w ulubionych rajstopkach.

Wychodząc z łazienki przypomniała sobie, że dzisiaj nie wyrzuciła śmieci. Zrobiła to, a potem jeszcze zdjęła poprzednie pranie, posegregowała je i powkładała do odpowiednich szafek. Sprawdziła, ile pieniędzy ma w portfelu i odłożyła na kieszonkowe dla dzieci oraz na prezent dla znajomego, do którego w weekend idzie wraz z mężem na przyjęcie urodzinowe. Przy okazji wypisała dla niego kartkę z życzeniami.

Właśnie w tej chwili jej mąż wstał z kanapy. Poszedł na górę do sypialni i zobaczył, że żony nie ma w łóżku. Krzyknął do niej: „Przecież miałaś się położyć spać!”, na co żona odpowiedziała: „Za moment będę!”. Mąż, jakby nigdy nic, po minucie już smacznie chrapał.

Kobieta natomiast pozamiatała jeszcze korytarz, podlała kwiatki, wyjęła mięso z zamrażarki na jutrzejszy obiad i spisała sobie na kartce plan na kolejny dzień. Przed pójściem spać poszła porozmawiać z synem o sprawdzianie, który go niedługo czekał, a córce przeczytała jedną bajkę i dała buziaka na dobry sen. Dopiero teraz była gotowa, aby pójść wziąć prysznic i położyć się spać.

Już wiecie, dlaczego kobiety żyją dłużej… One po prostu mają mnóstwo spraw do załatwienia!

Najlepsze artykuły_


Zauważył, że mężczyzna jest agresywny wobec swojej dziewczyny. Zobacz, co zrobił, aby jej pomóc!

Najsłodsza na świecie wioska pełna… lisków! Tak, to Japonia.

Jak ze starego t-shirta zrobić świetną bluzkę na lato? To jest świetne!

To może wyglądać jak zwykły kościół, jeśli jednak spojrzysz z innej strony…

Co każda kobieta powinna wiedzieć o facetach? #19 musisz koniecznie zapamiętać!

7 pomysłów na świetne zdjęcia zrobione smartfonem

Trzech mężczyzn postanowiło… być w ciąży. Jak im poszło?

21 skutecznych sposobów na sprzątanie bez chemii

Wzruszające! Moment beztroski dla chorych na raka

Otyły mężczyzna został wyśmiany za swój taniec. Teraz organizują dla niego imprezę stulecia!

20 niesamowitych lunchy w stylu anime

8 powodów, dla których powinieneś pić szklankę wody z miodem każdego dnia

Ta szybka przekąska o smaku pizzy będzie hitem imprezy! Poznaj prosty przepis

Buty, które rosną razem z dzieckiem. Wzruszające rozwiązanie dla najuboższych tego świata.

Lubisz colę? Zobacz co robi z twoim organizmem!
hit counters