faner.pl

Zaproponuj artykuł
wróć na stronę główną

Żona powiedziała, że idzie się położyć, ale mąż nie zastał jej w łóżku… Oto, gdzie naprawdę była

maz i zona

Mąż i żona siedzieli razem przed telewizorem. Nagle żona przeciągnęła się, ziewnęła, spojrzała na zegarek i powiedziała: „Zrobiło się bardzo późno, idę się położyć”. Mąż pokiwał głową, a kobieta wstała z kanapy i poszła do kuchni.

Włożyła naczynia do zmywarki i włączyła ją. Dokładnie wytarła wszystkie blaty, zamiotła podłogę z okruszków po cieście, sprawdziła, czy nie brakuje niczego w lodówce i sporządziła listę zakupów na kolejny dzień. Nasypała do pojemnika czekoladowych płatków, żeby dzieciaki jutro przed wyjściem do szkoły nie musiały ich szukać. Przygotowała również dzbanek na kakao i jeszcze raz upewniła się, czy w lodówce jest mleko. Nie było, więc wyjęła telefon, nastawiła sobie budzik 20 minut wcześniej niż zwykle, żeby zdążyć iść do sklepu po karton mleka na śniadanie.

Potem poszła do łazienki i zobaczyła, że góra prania urosła od poprzedniego tygodnia. Posegregowała brudne ubrania oraz bieliznę na białe, kolorowe jasne, kolorowe ciemne oraz czarne. Jutro z samego rano będzie wkładać je do pralki. W międzyczasie przyszedł do niej syn i pokazał, że w kurtce oderwał mu się guzik. Przyszyła mu go, a przy okazji zaszyła młodszej córce dziurkę w ulubionych rajstopkach.

Wychodząc z łazienki przypomniała sobie, że dzisiaj nie wyrzuciła śmieci. Zrobiła to, a potem jeszcze zdjęła poprzednie pranie, posegregowała je i powkładała do odpowiednich szafek. Sprawdziła, ile pieniędzy ma w portfelu i odłożyła na kieszonkowe dla dzieci oraz na prezent dla znajomego, do którego w weekend idzie wraz z mężem na przyjęcie urodzinowe. Przy okazji wypisała dla niego kartkę z życzeniami.

Właśnie w tej chwili jej mąż wstał z kanapy. Poszedł na górę do sypialni i zobaczył, że żony nie ma w łóżku. Krzyknął do niej: „Przecież miałaś się położyć spać!”, na co żona odpowiedziała: „Za moment będę!”. Mąż, jakby nigdy nic, po minucie już smacznie chrapał.

Kobieta natomiast pozamiatała jeszcze korytarz, podlała kwiatki, wyjęła mięso z zamrażarki na jutrzejszy obiad i spisała sobie na kartce plan na kolejny dzień. Przed pójściem spać poszła porozmawiać z synem o sprawdzianie, który go niedługo czekał, a córce przeczytała jedną bajkę i dała buziaka na dobry sen. Dopiero teraz była gotowa, aby pójść wziąć prysznic i położyć się spać.

Już wiecie, dlaczego kobiety żyją dłużej… One po prostu mają mnóstwo spraw do załatwienia!

Najlepsze artykuły_


Wyższy poziom robienia dzieciom zdjęć. Fenomenalne!

Właśnie dlatego powinieneś masować stopy każdego dnia!

Ten chłopak był głodny i prosił nieznajomych o coś do jedzenia. Odmówili mu wszyscy, oprócz…

30 zdjęć zapierające dech w piersiach – latarni morskich!

Kiedy jej dziecko śpi, ona wykorzystuje to bardzo kreatywnie. Ależ słodkie!

Kiedy raz spróbujesz tych chipsów z cukinii, będziesz je robić już zawsze!

18 pomysłów na makijaż halloweenowy! #3 tylko dla osób o mocnych nerwach!

Ludzie są niesamowici 2014. Naprawdę są!

16 genialnych sposobów na recykling starych opon

Lubisz colę? Zobacz co robi z twoim organizmem!

Jeśli wyrzucasz pestkę od awokado, popełniasz wielki błąd!

Myślisz, że na bieżni można jedynie biegać? Sprawdź co wyprawia ten koleś!

Ze spadającego Meteoru wystrzelił niezidentyfikowany obiekt (UFO)?

Lubisz jajka? Oto nietypowy sposób na ich podanie! Zobacz, jak zrobić jajecznicę wewnątrz jajka

19 kreatywnych zaparzaczy do herbaty, które chciałbyś mieć
hit counters