natopie.to

Zaproponuj artykuł
wróć na stronę główną

Co mówi o Tobie pozycja, w której śpisz? U mnie się zgadza!

pozycja a charakter

Chcesz wiedzieć, co mówi o Tobie pozycja, w której śpisz? Zobacz, czy te opisy zgadzają się z Twoim charakterem. U mnie się sprawdziło!

1. Jeśli nie możesz zasnąć bez położenia się na boku i połączenia ze sobą kolan, to można o Tobie powiedzieć, że jesteś osobą niezawodną i spokojną. Nie obrażasz się łatwo i nie zaprzątasz sobie głowy przeszłymi wydarzeniami. Uśmiechasz się nawet wtedy, kiedy inni marudzą. Bez problemu dostosowujesz się do wszystkich zmian, jakie zachodzą w Twoim życiu.

2. Jeśli śpisz w pozycji embrionalnej, to znaczy, że szukasz bezpieczeństwa, schronienia i współczucia. Zwijając się w kłębek, starasz się odciąć od problemów Twojego życia. Masz w sobie dużo artystycznego potencjału: możesz tańczyć, malować, zajmować się pisaniem.

3. Jeśli zasypiasz leżąc na brzuchu z rozłożonymi ramionami oraz nogami, to znaczy, że jesteś liderem. Jesteś człowiekiem impulsywnym i łatwo przyjmujesz inicjatywę zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Nie lubisz niespodzianek, wolisz wszystko sobie zaplanować. Twoje poczucie odpowiedzialności pomoże Ci osiągać sukcesy.

4. Jeśli zasypiasz leżąc na plecach, to znak, że jesteś osobą, która kocha życie, lubi być w centrum uwagi i dobrze czuje się w towarzystwie innych ludzi. Wolisz zawsze mówić prawdę i masz bardzo silną osobowość.

5. Jeśli śpisz niemal na baczność, to prawdopodobnie jesteś osobą, która dokładnie wie, czego oczekuje od życia i zna swoje cele. Czasem możesz być pedantyczny i zbyt surowy, ale najbardziej wymagający jesteś wobec siebie.

6. Jeśli lubisz spać na brzuchu, ale z nogą lekko uniesioną ku górze, to znaczy, że jesteś osobą nieprzewidywalną, która lubi przygody. Twój humor zmienia się dosłownie momentalnie, co czasem wprawia w zdziwienie Twoich bliskich. Często się wahasz i nie potrafisz podjąć konkretnej decyzji. W życiu prywatnym i zawodowym najbardziej cenisz sobie spokój i ciszę.

Najlepsze artykuły_


Szok! Ta dziewczynka ma dopiero 8 lat, a tańczy na rurze jak profesjonalistka!

Widziałam już wiele kampanii o bezpiecznej jeździe, ale ta wzbudza prawdziwy strach!

Genialny sposób na szybkie obieranie jajka w szklance!

Wietnamska przekąska do piwa. Zjadłbyś?!

Jeśli jesteś fanem Harry’ego Pottera, to będziesz jej zazdrościł!

Jaki wspaniały jest ten świat, ile nas ominęło…

Oto najbardziej magiczny pierwszy taniec, jaki kiedykolwiek widziałaś. Dosłownie magiczny!

Jej życiu groziło śmiertelne niebezpieczeństwo. Żeby się uratować… zamówiła pizzę!

Chciał poderwać dziewczynę. Udało mu się? Genialny eksperyment społeczny!

Trzech mężczyzn postanowiło… być w ciąży. Jak im poszło?

Po co są te ostanie dziurki na sznurowadła w butach do biegania? Znamy odpowiedź!

Wyspa kuchenna, która jest jednocześnie… ogromnym akwarium!

Chciałbyś zapaść w sen zimowy jak niedźwiedź? Dzięki tej pidżamie jest to możliwe!

Linie na dłoniach zdradzą Ci, czy będziesz miał szczęście w miłości!

20 trików przydatnych wyłącznie kobietom! #15 musi poznać każda z nas!
hit counters