faner.pl

Zaproponuj artykuł
wróć na stronę główną

Co mówi o Tobie pozycja, w której śpisz? U mnie się zgadza!

pozycja a charakter

Chcesz wiedzieć, co mówi o Tobie pozycja, w której śpisz? Zobacz, czy te opisy zgadzają się z Twoim charakterem. U mnie się sprawdziło!

1. Jeśli nie możesz zasnąć bez położenia się na boku i połączenia ze sobą kolan, to można o Tobie powiedzieć, że jesteś osobą niezawodną i spokojną. Nie obrażasz się łatwo i nie zaprzątasz sobie głowy przeszłymi wydarzeniami. Uśmiechasz się nawet wtedy, kiedy inni marudzą. Bez problemu dostosowujesz się do wszystkich zmian, jakie zachodzą w Twoim życiu.

2. Jeśli śpisz w pozycji embrionalnej, to znaczy, że szukasz bezpieczeństwa, schronienia i współczucia. Zwijając się w kłębek, starasz się odciąć od problemów Twojego życia. Masz w sobie dużo artystycznego potencjału: możesz tańczyć, malować, zajmować się pisaniem.

3. Jeśli zasypiasz leżąc na brzuchu z rozłożonymi ramionami oraz nogami, to znaczy, że jesteś liderem. Jesteś człowiekiem impulsywnym i łatwo przyjmujesz inicjatywę zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Nie lubisz niespodzianek, wolisz wszystko sobie zaplanować. Twoje poczucie odpowiedzialności pomoże Ci osiągać sukcesy.

4. Jeśli zasypiasz leżąc na plecach, to znak, że jesteś osobą, która kocha życie, lubi być w centrum uwagi i dobrze czuje się w towarzystwie innych ludzi. Wolisz zawsze mówić prawdę i masz bardzo silną osobowość.

5. Jeśli śpisz niemal na baczność, to prawdopodobnie jesteś osobą, która dokładnie wie, czego oczekuje od życia i zna swoje cele. Czasem możesz być pedantyczny i zbyt surowy, ale najbardziej wymagający jesteś wobec siebie.

6. Jeśli lubisz spać na brzuchu, ale z nogą lekko uniesioną ku górze, to znaczy, że jesteś osobą nieprzewidywalną, która lubi przygody. Twój humor zmienia się dosłownie momentalnie, co czasem wprawia w zdziwienie Twoich bliskich. Często się wahasz i nie potrafisz podjąć konkretnej decyzji. W życiu prywatnym i zawodowym najbardziej cenisz sobie spokój i ciszę.

Najlepsze artykuły_


Kiedy zgasisz światło, dzieje się magia!

Naukowcy odkryli, że wszyscy niebieskooki pochodzą od tego samego przodka!

Druga wojna światowa w kolorze. Te zdjęcia są niesamowite!

Naukowcy udowodnili, że złośliwi ludzie są… mądrzejsi!

Nie lubisz zimy i chłodu? Na ratunek przyjdzie ci japoński wynalazek!

Te fantastyczne polskie wałki do ciasta podbijają cały świat! I ty musisz je mieć!

Ta dwulatka ułoży kostkę Rubika szybciej, niż zdążysz obrać pomarańczę

26 zdjęć wykonanych w idealnym momencie. Niektóre wyglądają jak iluzja!

Dzięki tej bluzie z kapturem utniesz sobie drzemkę w dowolnym miejscu i czasie. Pokochasz ją od razu!

Najlepsi ojcowie świata! Zobacz, co potrafią zrobić dla swoich dzieci

19 zdjęć ukazujących okrutną stronę naszej planety. Obejrzysz?

Te cebulowo-mięsne kule odmienią oblicze grilla

Alkohol w proszku? Tego lata będzie w sprzedaży!

Zakupy z dzieckiem to dla Ciebie horror? W takim razie posłuchaj rad tej mamy!

Jak zrobić idealny omlet?
hit counters