faner.pl

Zaproponuj artykuł
wróć na stronę główną

Co mówi o Tobie pozycja, w której śpisz? U mnie się zgadza!

pozycja a charakter

Chcesz wiedzieć, co mówi o Tobie pozycja, w której śpisz? Zobacz, czy te opisy zgadzają się z Twoim charakterem. U mnie się sprawdziło!

1. Jeśli nie możesz zasnąć bez położenia się na boku i połączenia ze sobą kolan, to można o Tobie powiedzieć, że jesteś osobą niezawodną i spokojną. Nie obrażasz się łatwo i nie zaprzątasz sobie głowy przeszłymi wydarzeniami. Uśmiechasz się nawet wtedy, kiedy inni marudzą. Bez problemu dostosowujesz się do wszystkich zmian, jakie zachodzą w Twoim życiu.

2. Jeśli śpisz w pozycji embrionalnej, to znaczy, że szukasz bezpieczeństwa, schronienia i współczucia. Zwijając się w kłębek, starasz się odciąć od problemów Twojego życia. Masz w sobie dużo artystycznego potencjału: możesz tańczyć, malować, zajmować się pisaniem.

3. Jeśli zasypiasz leżąc na brzuchu z rozłożonymi ramionami oraz nogami, to znaczy, że jesteś liderem. Jesteś człowiekiem impulsywnym i łatwo przyjmujesz inicjatywę zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Nie lubisz niespodzianek, wolisz wszystko sobie zaplanować. Twoje poczucie odpowiedzialności pomoże Ci osiągać sukcesy.

4. Jeśli zasypiasz leżąc na plecach, to znak, że jesteś osobą, która kocha życie, lubi być w centrum uwagi i dobrze czuje się w towarzystwie innych ludzi. Wolisz zawsze mówić prawdę i masz bardzo silną osobowość.

5. Jeśli śpisz niemal na baczność, to prawdopodobnie jesteś osobą, która dokładnie wie, czego oczekuje od życia i zna swoje cele. Czasem możesz być pedantyczny i zbyt surowy, ale najbardziej wymagający jesteś wobec siebie.

6. Jeśli lubisz spać na brzuchu, ale z nogą lekko uniesioną ku górze, to znaczy, że jesteś osobą nieprzewidywalną, która lubi przygody. Twój humor zmienia się dosłownie momentalnie, co czasem wprawia w zdziwienie Twoich bliskich. Często się wahasz i nie potrafisz podjąć konkretnej decyzji. W życiu prywatnym i zawodowym najbardziej cenisz sobie spokój i ciszę.

Najlepsze artykuły_


11 genialnych sposobów na trwały manicure

Ten chłopak napisał swojej dziewczynie miłosny liścik… na każdy dzień roku!

Jak pozbyć się much? Oto 7 skutecznych i prostych sposobów.

Postarzyli ich o 70 lat! Zobacz, czy nadal będą się sobie podobać!

100 lat fitnessu w stu sekundach filmiku! Zobacz, jak zmieniała się moda na ruch

Masz czerwone oczy po pływaniu na basenie? To przez… mocz!

Masz problem z otwarciem butelki szampana? Ten facet pokaże ci, jak to szybko zrobić!

Powrót Pana Yapy – Hejterzy

Właściciel umieścił okno w podłodze, jak zobaczysz też takie zapragniesz!

Niewiarygodne co można zrobić za pomocą baterii i papierka od gumy do żucia!

Od 11 lat jeździ… na wstecznym!

Droga Mamo, oto 9 powodów dla których cię kocham, nawet jeśli ci tego nie mówię

20 powodów dla których powinieneś jeść awokado każdego dnia

Całe życie źle obieraliście mango. Zobaczcie, jak robi to ten facet. Genialne!

24-letni Jonas uwielbia czatować z kumplami i ma pewną magiczną moc… Chcesz zobaczyć?
hit counters