natopie.to

Zaproponuj artykuł
wróć na stronę główną

To, w jakiej pozycji śpicie jest odzwierciedleniem tego, co dzieje się w waszym związku. Koniecznie przeczytaj!

Czułość i bliskość w związku wyrażana jest nie tylko poprzez słowa, ale także gesty, bliskość, czułość. Robimy to nawet nieświadomie, wtedy gdy śpimy. Nic więc dziwnego, że nawet pozycja podczas snu zdradza to, co czujemy do drugiej osoby. Przekonaj się, jak to jest w twoim związku!

1. Na łyżeczkę
1
Spanie na łyżeczkę jest zarezerwowane dla tych par, które łączy nie tylko bliskość, ale również przywiązanie i zaufanie. Przespać tak większość nocy są w stanie zazwyczaj jedynie pary, które są ze sobą więcej niż 3 lata.

2. Swobodna łyżeczka
2
Ta pozycja odpowiada zwyczajnej łyżeczce. Tutaj również można zauważyć bliskość, czułość oraz zaufanie. Jednak najczęściej partnerzy wolą zachować trochę więcej swobody, by podnieść komfort snu. Ta odległość pomiędzy ciałami w tej pozycji nie oznacza niczego złego.

3. Gonitwa
3
Pozycja gonitwa zwiastuje problemy w związku. Z jednej strony może oznaczać, że partnerzy kłócą się i jeden z nich zaczyna się odsuwać. Drugi natomiast pragnie przywrócenia normalnej sytuacji, pogodzenia się i bliskości, dlatego goni swojego kochanka. Jest jeszcze druga opcja: jeden z partnerów jest bardziej wymagający i pragnie by zwracać na niego uwagę i sprawiać mu przyjemność, dlatego chce, by go goniono.

4. Splątanie
4
Nie jest to pozycja popularna wśród par. Najczęściej zasypiają tak osoby, które są chwilę po stosunku lub mają bardzo krótki staż i potrzebują okazywać sobie bliskość poprzez cielesność.

5. Splątanie na chwilę
5
Najpierw zasypiacie w swoich objęciach, a potem odsuwacie się od siebie? To wcale nie świadczy o niczym złym! Po prostu szanujecie swoją przestrzeń i ufacie sobie. Nie musicie ciągle się dotykać, by okazać sobie miłość.

6. Na dwóch krańcach
6
Prawdopodobnie w Waszym związku wieje trochę chłodem. Być może oddaliliście się od siebie albo macie problemy, które rzutują na wasze związek. Jednak jeśli nie macie kryzysu, to ta pozycja nie jest niczym złym – po prostu darzycie się zaufaniem i nie przeszkadza wam ta odległość.

7. Osobno, ale razem
7
Z pozoru śpicie oddaleni od siebie, ale dotykacie się plecami. To oznacza, że jesteście już parą dojrzałą, dla której liczą się spokój, bliskość, stabilizacja. To bardzo dobrze świadczy o waszym związku.

8. Przytulenie
8
To pozycja, która oddaje potrzeby w związku. Mężczyzna chce być silny i władczy, kobieta szuka czułości i bezpieczeństwa. Jeśli tak śpicie, to znaczy, że jesteście ze sobą zgrani.

9. Haczyk z nóg
9
Być może komfort snu jesteście sobie w stanie zapewnić jedynie poprzez spanie osobno, jednak jednocześnie jesteście tak ze sobą związani, że nie wyobrażacie sobie, że moglibyście zasnąć bez fizycznego kontaktu. Właśnie dlatego szukacie dotyku, najczęściej nóg.

10. Na dystans
10
Spanie, gdzie zachowuje się dystans, a ponadto jeden z partnerów zabiera więcej miejsca, oznacza zazwyczaj duże problemy w związku. Prawdopodobnie po prostu ostatnio się nie dogadujecie i potrzebujecie szczerej rozmowy.

Najlepsze artykuły_


Jak wyglądają kobiece ciała po ciąży? Przepięknie!

Zrobił plakaty ze słów swojej 3-letniej córki. Niesamowity efekt!

Prosty test, który potrafi zaskoczyć 98% osób, sprawdź czy jesteś w tych 2%

Robisz grilla? Nie możesz pominąć tego przepisu! Ananasa + mięso to receptura roku!

Jak zrobić tanim kosztem mop do kurzu i sierści? To prostsze niż myślisz!

Tak zmieniał się makijaż kobiet na przestrzeni 5000 lat! Poczekaj, aż zobaczysz Antyczną Grecję!

Początkowo jego obraz wyglądał jak bazgroły, lecz jednym ruchem ręki odmienił wszystko!

Szczyt debilizmu w wykonaniu polskiej młodzieży! Zawody w pluciu na groby.

Rodzina z Polski zgubiła swój aparat w Londynie. Kiedy wrócili do domu, byli w szoku

Atrakcyjna para surferów podróżuje po całym świecie i chwali się swoim związkiem jak z bajki!

Chcesz znać sposób na szybką i elegancką fryzurę? Pokażemy ci, jak taką zrobić!

20 prostych tricków, które pozwolą ci raz na zawsze uporządkować szafę

Śmieszne i praktyczne gadżety do kuchni. #12 jest najlepszy!

Jeśli jesteś fanem Harry’ego Pottera, to będziesz jej zazdrościł!

Wyrzuć skrobaczkę – nie będzie Ci już potrzebna! Poznaj ten sposób na zamarznięte szyby
hit counters