faner.pl

Zaproponuj artykuł
wróć na stronę główną

To, w jakiej pozycji śpicie jest odzwierciedleniem tego, co dzieje się w waszym związku. Koniecznie przeczytaj!

Czułość i bliskość w związku wyrażana jest nie tylko poprzez słowa, ale także gesty, bliskość, czułość. Robimy to nawet nieświadomie, wtedy gdy śpimy. Nic więc dziwnego, że nawet pozycja podczas snu zdradza to, co czujemy do drugiej osoby. Przekonaj się, jak to jest w twoim związku!

1. Na łyżeczkę
1
Spanie na łyżeczkę jest zarezerwowane dla tych par, które łączy nie tylko bliskość, ale również przywiązanie i zaufanie. Przespać tak większość nocy są w stanie zazwyczaj jedynie pary, które są ze sobą więcej niż 3 lata.

2. Swobodna łyżeczka
2
Ta pozycja odpowiada zwyczajnej łyżeczce. Tutaj również można zauważyć bliskość, czułość oraz zaufanie. Jednak najczęściej partnerzy wolą zachować trochę więcej swobody, by podnieść komfort snu. Ta odległość pomiędzy ciałami w tej pozycji nie oznacza niczego złego.

3. Gonitwa
3
Pozycja gonitwa zwiastuje problemy w związku. Z jednej strony może oznaczać, że partnerzy kłócą się i jeden z nich zaczyna się odsuwać. Drugi natomiast pragnie przywrócenia normalnej sytuacji, pogodzenia się i bliskości, dlatego goni swojego kochanka. Jest jeszcze druga opcja: jeden z partnerów jest bardziej wymagający i pragnie by zwracać na niego uwagę i sprawiać mu przyjemność, dlatego chce, by go goniono.

4. Splątanie
4
Nie jest to pozycja popularna wśród par. Najczęściej zasypiają tak osoby, które są chwilę po stosunku lub mają bardzo krótki staż i potrzebują okazywać sobie bliskość poprzez cielesność.

5. Splątanie na chwilę
5
Najpierw zasypiacie w swoich objęciach, a potem odsuwacie się od siebie? To wcale nie świadczy o niczym złym! Po prostu szanujecie swoją przestrzeń i ufacie sobie. Nie musicie ciągle się dotykać, by okazać sobie miłość.

6. Na dwóch krańcach
6
Prawdopodobnie w Waszym związku wieje trochę chłodem. Być może oddaliliście się od siebie albo macie problemy, które rzutują na wasze związek. Jednak jeśli nie macie kryzysu, to ta pozycja nie jest niczym złym – po prostu darzycie się zaufaniem i nie przeszkadza wam ta odległość.

7. Osobno, ale razem
7
Z pozoru śpicie oddaleni od siebie, ale dotykacie się plecami. To oznacza, że jesteście już parą dojrzałą, dla której liczą się spokój, bliskość, stabilizacja. To bardzo dobrze świadczy o waszym związku.

8. Przytulenie
8
To pozycja, która oddaje potrzeby w związku. Mężczyzna chce być silny i władczy, kobieta szuka czułości i bezpieczeństwa. Jeśli tak śpicie, to znaczy, że jesteście ze sobą zgrani.

9. Haczyk z nóg
9
Być może komfort snu jesteście sobie w stanie zapewnić jedynie poprzez spanie osobno, jednak jednocześnie jesteście tak ze sobą związani, że nie wyobrażacie sobie, że moglibyście zasnąć bez fizycznego kontaktu. Właśnie dlatego szukacie dotyku, najczęściej nóg.

10. Na dystans
10
Spanie, gdzie zachowuje się dystans, a ponadto jeden z partnerów zabiera więcej miejsca, oznacza zazwyczaj duże problemy w związku. Prawdopodobnie po prostu ostatnio się nie dogadujecie i potrzebujecie szczerej rozmowy.

Najlepsze artykuły_


Kiedy zobaczyłam ten filmik, zatkało mnie. Nie uwierzysz, jak ta babcia tańczy!

Tę zagadkę przedszkolaki rozwiązują w 5-10 minut. A Ty dasz radę?

Ten stolik z krzesłami to obowiązkowy element każdych plenerowych wypadów. Możesz zrobić go we własnym garażu!

Nie masz noża, a chcesz przeciąć linę? Możesz to zrobić za pomocą rąk i nóg!

Co może się stać kiedy dziecko zostaje samo z tatą?

12 rzeczy, które chce ci powiedzieć twój pies swoim zachowaniem. Tego nie widziałam

Nie masz pomysłu na obiad? Zrób ziemniaki na soli. Po prostu.

Najsłodsza na świecie wioska pełna… lisków! Tak, to Japonia.

Przepis na jabłkowe róże – ależ chciałoby się to zjeść!

Ten genialny trik sprawi, że pakowanie świątecznych prezentów przestanie być koszamarem

Ten fragment „Predatora” robi furorę w internecie

Rodzina miała dowiedzieć się, jaką płeć ma ich nowo narodzony potomek, ale tego się nie spodziewali!

Zrobił pastę ze zwykłych składników. To wystarczyło, żeby jego zęby stały się zjawiskowo białe

Ten jeden trick może uratować ci życie! Wystarczy tyko uklęknąć i…

Alkohol w proszku? Tego lata będzie w sprzedaży!
hit counters