natopie.to

Zaproponuj artykuł
wróć na stronę główną

Nie mogłam uwierzyć w to, co zagubiony pies zrobił, żeby odnaleźć swoich właścicieli

Organizacja „Love Me Tender” od 10 lat zajmuje się pomocą zagubionym i bezdomnym psom. W tym czasie trafiło do niej już ponad 100 zwierzaków, więc Kathy Wilkes-Myers widziała już naprawdę wiele przypadków porzuconych i zawiedzionych psów. Jednak Ella, suczka rasy rottweiler, była zupełnie inna.

1

Kathy była pewna, że Ella nie jest zwykłym, porzuconym psem. Była wręcz przekonana, że jeszcze do niedawna musiała być czyimś ukochanym maleństwem.

2

Przemawiało za tym to, jak zachowuje się Ella i że jest bardzo spragniona czułości. Poza tym, podchodziła do ludzi z ufnością, więc musiała być przez nich bardzo dobrze traktowana.

3

Wtedy Kathy naszło dziwne przeczucie. Przypomniała sobie, że Ella została znaleziona na drodze przy samej autostradzie. Teoretycznie mogła zostać wyrzucona przez rodzinę, która się przeprowadzała albo wyjeżdżała na wakacje, ale czuła, że za tą historią kryje się coś więcej.

4

Dlatego też wybrała się w miejsce, gdzie znalazła psa. Już po kilku chwilach zauważyła w trawie odłamki szkła oraz samochodu. Domyśliła się, że musiał tu się zdarzyć wypadek.

5

6

I właśnie wtedy skojarzyła fakty: dwa tygodnie przed znalezieniem Elli w tych okolicach zdarzył się straszny wypadek samochodowy. Kathy pamiętała tę tragedię, ponieważ na własne oczy widziała to, co pozostało z samochodu. Nie sądziła, że ktoś mógłby coś takiego przeżyć. Domyśliła się więc, że Ella może być suczką tej rodziny – jako jedyna przetrwała i czekała, aż po nią wrócą.

7

Na dodatek chwilę później Kathy znalazła coś, co jeszcze bardziej ją zdziwiło. W jednym miejscu leżały rzeczy należące do rodziny. To były szczoteczki do zębów, dezodorant oraz świeczka z napisem Michelle. Kathy wiedziała, że te osobiste przedmioty musiała w jedno miejsce złożyć Ella, żeby czuć zapach swojej rodziny.

9

Kathy sprawdziła i osoba, która uległa wypadkowi samochodowemu również miała na imię Michelle. Teraz była już pewna do kogo należy piesek.

8

Nie zastanawiając się długo, Kathy postanowiła dowiedzieć się, czy ktokolwiek przeżył katastrofę. Okazało się, że przeżyli ją… wszyscy! Kathy zorganizowała spotkanie. Rodzina była przekonana, że ich pies nie żyje, więc to była dla ich ogromna niespodzianka! Niestety, póki co, rodzina nie może z powrotem przyjąć Elli, ale Kathy zdecydowała się zaopiekować nią na czas ich rekonwalescencji.

12

Najlepsze artykuły_


20 dowodów na to, że nie ma bardziej wzruszającego widoku niż ojcowska miłość do dziecka

Postanowił przestać być grubym i wziął się za siebie. Efekt jest piorunujący.

Karetka wiezie bezdomnego do szpitala, a jego pies … Uwaga wzruszające!

Polak jeździ po pionowej górskiej ścianie na rowerze. Istne szaleństwo!

Wkurzony dziadek rozwala konsolę Playstation 4. Mocne!

Ta para myślała, że adoptuje mini-świnkę. A okazało się, że ….

Kobieta napisała szokujący list do producenta wybielacza. Dlaczego chciała mu podziękować?

Ten chłopak skradł Show! Robi to co lubi i ma gdzieś, co sądzą o tym inni. Prawidłowo!

Aż ciarki przechodzą! Tylko jeden człowiek na świecie potrafił tak tańczyć i na pewno go znasz!

Dziewczyna w ciąży dodała szokujący wpis na Facebooka! Nie mogłam uwierzyć!

Bezdomny mężczyzna dostał kupon z loterii. Gdy podszedł do kasy, nie mógł uwierzyć w to co się dzieje

Mama napisała wzruszający list do córki, który nas wszystkich wiele nauczy

Pewna rodzina uratowała małego szopa pracza. Teraz zwierzę myśli, że jest psem!

Mężczyznę nie było stać na to, by sprawić radość dzieciakom. Pomoc obcego wzruszyła go do łez.

Pies to też rodzina. Ten film udowodni Ci, że psy mogą wychowywać się razem z dziećmi
hit counters